Myion i aż 18 milionów jonów ujemnych na cm3

Dotarły do Naturoterapia Zamość nasze osobiste oczyszczacze powietrza Myion.

Jak działa to ultra lekkie i kompaktowe urządzenie, które tworzy bezpieczne środowisko wokół Ciebie, gdziekolwiek jesteś?

Jony ujemne wiążą dodatnie cząstki (smog, cząsteczki PM, kurz, formaldehyd, cząsteczki w dymie papierosowym, wirusy, bakterie, alergeny itp.) i opadając z nimi na ziemię oczyszczają powietrze. Wykorzystując wbudowany, system szczotek z włókna węglowego, Myion uwalnia aż 18 milionów jonów ujemnych na cm3, oczyszczając wdychane przez nas powietrze i tworząc niewidzialną barierę zapobiegającą przedostawaniu się niebezpiecznych cząsteczek do układu oddechowego.

Jak podaje producent Myion osobisty oczyszczacz powietrza – generator jonów ujemnych będzie dbał o nasze bezpieczeństwo:
– w galeriach handlowych, salach koncertowych, teatralnych, kinowych, na wszelkich uroczystościach – wszędzie tam, gdzie występuje duże nagromadzenie ludzi i możliwość infekcji,
– w halach sportowych, biurach i poczekalniach, gdzie jest duży przepływ osób,
– w transporcie publicznym i taksówkach,
– idealny dla dzieci – w przedszkolach.
– podczas podróży – aby złagodzić skutki jet lagu,
– w instytucjach edukacyjnych i bibliotekach – aby zwiększyć koncentrację.

Myion waży tylko 43 gramy. Posiada wbudowaną baterię litowo – jonową o pojemności 200 mAh. Ta pojemność wystarczy na około 10 godzin nieprzerwanej pracy. Ładowanie trwa do 2 godzin.

ZEPTER

Polecam: https://link.zepter.com/zepter/5kjhxxc3k5rwi8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *