100% ochrony wzroku Twojego dziecka

okulary

Dzieci coraz więcej czasu spędzają przed urządzeniami elektronicznymi. Skupiają wzrok na ekranie telefonu, tabletu lub komputera. Często uczą się korzystając z ledowych źródeł światła. Niestety wszystkie te urządzenia są źródłem światła niebieskiego, którego długość fal jest bliska granicy światła widzialnego.

Naturalne światło niebieskie sprawia, że w dzień nie śpimy i mamy energię do pracy, ale po zmroku światło emitowane przez urządzenia oszukuje nasz mózg. A to oszustwo może wywoływać problemy ze snem a w konsekwencji pogorszenie stanu zdrowia.

Na co ma wpływ? Długotrwała ekspozycja na światło niebieskie może prowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia wzroku. Ma też wpływ na rytm okołodobowy – chodzi nie tylko o jakość snu i regenerację dziecka, jego zaburzenia powodują rozregulowanie całego organizmu, prowadząc do wielu poważnych chorób np. psychicznych. Zbyt dużo światła niebieskiego szczególnie przed snem może zaburzać wydzielanie melatoniny i wywołać problemy z zasypianiem.

Co zrobić? Idealnie byłoby „odstawić” te wszystkie urządzenia. Ale nie każdy może to zrobić. Dzieci często uczą się zdalnie i musi spędzać dużo czasu przed komputerem. Warto zabezpieczyć wzrok dziecka, wybierając soczewki Quantum Hyperlight Optic oparte na fulerenie C60, które blokują szkodliwe promieniowanie, a jednocześnie przetwarzają światło przechodzące przez soczewkę na pozytywne dla wzroku i mózgu fale „kwantowego hiperświatła” o optymalnym zakresie.

Jakiego efektu można się spodziewać:

  • 100% zabezpieczenia wzroku dziecka
  • lepsze skupienie, koncentracja, uwaga i pamięć
  • wsparcie organizmu w czasie intensywnego obciążenia pracą umysłową
  • lepszy sen, regulacja i przywrócenie równowagi wszystkich faz snu
  • poprawa nastroju
  • bezpieczne okulary przeciwsłoneczne. Czy są niebezpieczne? O tym również pisze na blogu! TUTAJ

Dla rodziców przetestowany efekt WOW. Okulary Hyperlight Eyewear działają przeciwzmarszczkowo. Światło które przechodzi przez soczewkę pozytywnie wpływa nie tylko na oczy i mózg ale również na skórę wokół oczu.

Dostępna jest specjalna linia okularów Hyperlight Eyewear Kids odpowiednia dla każdego dziecka. Zastosowano w niej kolorowe i elastyczne ramki. Występują w kolorach: czerwony, niebieski, czarny, turkusowy i fioletowy.

ZEPTER ZEPTER ZEPTER ZEPTER ZEPTER ZEPTER ZEPTER ZEPTER