Światło które leczy i poprawia jakości życia!

bioptron lampa

Pierwszy raz o terapeutycznych właściwościach światła spolaryzowanego usłyszałam będąc jeszcze dzieckiem. Moja mama miała wówczas poważnie złamaną rękę, miała naświetlone to złamanie i od tamtej pory do chwili obecnej nie odczuwa żadnych skutków tego złamania.

Co istotne światło BIOPTRON dzięki wyjątkowej uporządkowanej budowie fali przenika przez skórę i dociera także do tkanek podskórnych. Właśnie dlatego właściwości terapeutyczne dotyczą samej skóry jak również narządów wewnętrznych i stawów.

Wykorzystuje je jako naturalną profilaktykę i naturalną terapię bez skutków ubocznych! Terapia jest bezbolesna, bezpieczna, skuteczna i ekonomiczna!

Czym jest BIOPTRON i dlaczego działa?

BIOPTRON to przebadane klinicznie i certyfikowane – atestowane urządzenie medyczne przeznaczone do terapii światłem. System ten chroniony jest patentem na całym świecie. Lampa została wyposażona w specjalne źródło światła, o właściwościach i budowie podobnej do tej części spektrum elektromagnetycznego, która charakteryzuje naturalne światło słoneczne, ale pozbawione szkodliwego promieniowania UV.

Standardowo urządzenie wyposażone jest w Medyczny filtr BIOPTRON® ogólny (VLPL 480 – 3400 nm), światło wnika głęboko w tkankę, aktywując różne procesy komórkowe i biologiczne, które przyspieszają procesy regeneracyjne i naprawcze. Ja stosuję głównie Filtr Tesla Hyperlight (Nanofotonowy filtr fulerenowy) (VLPL 400 – 13300 nm), który wielokrotnie zwiększa skuteczność terapii światłem, podnosi ją na poziom kwantowy.

Słowo kwant pochodzi od łacińskiego słowa quanta, oznacza najmniejszą porcję informacji o energii.

Zgodnie z zasadami fizyki kwantowej wszystko, co istnieje, ma określoną częstotliwość. Również każda zdrowa komórka w ludzkim organizmie ma swoją idealną częstotliwość. Pod wpływem różnego rodzaju czynników: upływu lat, otorbienia toksyn, w wyniku działania towarzyszących obciążeń, stresu, częstotliwości komórek ciała zmieniają się. Zmiana ta dramatycznie zakłóca komunikację biofotonową (promieniowanie elektromagnetyczne), jeśli nie zostanie przywrócona równowaga w dłuższej perspektywie zaburzenie to powoduje stany chorobowe. Medycyna kwantowa (terapia rezonansowa) traktuje chorobę jako „zaburzenia częstotliwości w ciele energetycznym”.

Jeśli chcemy poznać wszechświat, powinniśmy myśleć w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji. Wszystko we wszechświecie ma swoją częstotliwość wibracji, zwaną inaczej częstotliwością rezonansową.

Nicola Tesla

Zainspirowani właściwościami cząsteczki fulerenu i zrozumieniem biologii życia, naukowcy BIOPTRON w 2017 roku opracowali i opatentowali
unikatową technologię Tesla Hyperlight Optics®, działającą jak generatory nanofotonowe, które przekształcają światło pionowo liniowo
spolaryzowane (VLPL) w poziomo liniowo spolaryzowane (HLPL) w
światło hiperspolaryzowane o właściwościach kwantowych.

Bioptron Quantum Hyperlight zapewnia:
1. informację,
2. energię oraz
3. wibracje przenikające w głąb ciała, biostruktury i narządów, w celu
wprowadzenia całego organizmu w stan homeostazy (naturalnej
wewnętrznej stabilności).

Światło hiperspolaryzowane posiada toroidalne właściwości oparte na mechanice kwantowej Tesli oraz na prawie Fibonacciego (HPL TOROID TESLI), dzięki czemu ma ten sam typ symetrii co 85% ludzkiego ciała: biomolekuły, łańcuchy wodne, klastry, klatryna, mikrotubule, kolagen, centriole, cele, wici i procesy oparte na wolnej energii Gibbsa/jonach ujemnych, 65% wody, 15% białek i 5% lipidów

Według zasad mechaniki kwantowej, jeżeli dwa podmioty posiadają ten sam typ symetrii i stale doskonała struktura przeważy i narzuci swoje właściwości energetyczne zakłóconej strukturze, wprowadzi ją w homeostazę (naturalny stan równowagi). Ustrukturyzowane światło hiperspolaryzowane likwiduje zaburzenie, przywraca i utrzymuje naturalny, prawidłowy stan zaburzonych struktur biologicznych.

Bioptron® Quantum Hyperlight – jako światło strukturalne, może przywrócić naturalny, prawidłowy stan biofotonowej komunikacji komórkowej.

Wpływ światła na biofotony, Dr Johan Boswinkel, Institute for Applied Biophoton Science IABS

Podsumowując terapia światłem Hyperlight działając na poziomie kwantowych właściwości energetycznych po dostarczeniu do tkanek przywraca prawidłową energię i częstotliwość w zaburzonych obszarach ludzkiego ciała (komunikacja biofotonowa, centra energetyczne, komórki i kluczowe narządy). Pomaga uwolnić wewnętrzny potencjał leczniczy organizmu i wspiera proces biostymulacji. Regeneruje i leczy przynosząc poprawę miejscowo i ogólnoustrojowo, zdrowieje cały organizm na poziomie kwantowym! Bez skutków ubocznych!

Technologia BIOPTRON jest coraz szerzej stosowana i akceptowana w medycynie, jako rozwiązanie przyjazne użytkownikowi, skuteczne i nie wykorzystujące farmakologii. Dowiedziono skuteczności jej pomocniczej roli w tradycyjnym leczeniu stanów ostrych i przewlekłych, jak i w terapii ran pooperacyjnych. 

PROFILATKYKA CHORÓB

TERAPIA

REKONWALESCENCJA

Dla różnych wskazań medycznych i problemów zdrowotnych:
– Leczenie ran
– Dylatacja naczyń krwionośnych i poprawa miejscowego krążenia krwi, a w konsekwencji poprawa procesów gojenia
– Leczenie bólu
– Zwiększone dostarczanie tlenu i składników odżywczych oraz zmniejszenie obrzęku w obszarach dotkniętych schorzeniami
– Choroby skóry – zaburzenia dermatologiczne
– Sezonowe zaburzenia afektywne (SAD)
– Zaburzenia psychiczne
– Pediatria
– Stomatologia
– Spowolnienie procesów starzenia się
– Opieka weterynaryjna

EKSPERYMENTY EMOTO WYKAZAŁY, ŻE ŚWIATŁO HIPERSPOLARYZOWANE PRZYWRACA STRUKTURZE WODY JEJ SZEŚCIOKĄTNY KSZTAŁT – KSZTAŁT STRUKTURY ZDROWEJ WODY

EKPOZYCJA BIOPTRON® QUANTUM HYPERLIGHT: ANALIZA ŻYWYCH KOMÓREK KRWI WYKAZAŁA, ŻE PO 10 MINUTACH EKSPOZYCJI NA ŚWIATŁO HPL, CZERWONE KOMÓRKI SĄ PRZYWRACANE ZE STANU NIEAKTYWNOŚCI, STAJĄC SIĘ KOMÓRKAMI ZDROWYMI I ŻYWOTNYMI.

Polecam artykuł Co leczy Bioptron? i broszurę BIOPTRON HPL