Codziennie „połykamy” 11000 litrów powietrza z całą jego zawartością…

Każdego dnia wdychamy średnio ponad 11 000 litrów powietrza z całą jego zawartością. Smog, formaldehyd, wirusy, alergeny – wszystko to „fruwa” w powietrzu.

Niewiele osób jest świadomych, ile chemii ulatnia się ze ścian, sufitu i podłogi po remoncie. Wszystko pachnie „nowością” i niestety dla nas m.in. „formaldehydem”. Nowe meble i wyposażenie to również źródło toksyn. Wietrzenie często też przynosi efekt odmienny od zmierzonego, zamiast czystego powietrza do mieszkań i domów wpuszczamy smog, którego źródłem jest m.in. transport i instalacje grzewcze. Mając tego świadomość, w czasie remontu w pracowni zdecydowałam się za zakup systemu 5 filtrów, które usuwają 99,9% zanieczyszczeń. System eliminuje smog, kurz, wirusy, alergeny, nieprzyjemne zapachy i niewyczuwalne związki szkodliwe dla zdrowia. Dodatkowo generuje jony ujemne.

Zanim remont dobiegł końca, system filtrów zaczął pracować w domu. Okazało się, że już nie chcę bez niego mieszkać. Kupiłam drugi system i obecnie korzystam z Therapy Air®iOn w domu i pracy. Dlaczego?

Mieszkam w bloku, który niedawno został ocieplony, niestety przez brak ocieplenia wcześniej na ścianach zaczęła rozwijać się pleśń. Mimo stosowania naturalnych środków przeciw grzybom jakość powietrza nie była doskonała. Sąsiedztwo osiedli domków jednorodzinnych i drogi krajowej również stanowią utrudnienie dla utrzymania czystości powietrza w domy. Według WHO blisko ćwierć populacji świata oddycha teraz niebezpiecznym powietrzem, a ponad 4 miliony zgonów rocznie na świecie jest przypisywanych zanieczyszczeniom powietrza wewnątrz pomieszczeń.

Nikt już nie kwestionuje związku między zanieczyszczonym powietrzem i złym stanem zdrowia. To jakim powietrzem oddychamy w domu i miejscu pracy, bezpośrednio wpływa na funkcjonowanie naszego organizmu.

Zauważasz u siebie skłonność do infekcji, cierpisz na przewlekłe choroby układu oddechowego, bóle głowy, złą jakość snu, brak koncentracji i skupienia, pod denerwowanie, nieżyt nosa, mdłości, łuszczenie skóry i suchość oczu – wszystko to może wynikać ze złej jakości powietrza, którym oddychasz. Naukowcy idą krok dalej i mówią o zanieczyszczeniu powietrza jako czynniku, który zwiększa ryzyko depresji, raka płuc, udaru i zawału serca.

Aby chronić siebie, bliskich i klientów zdecydowałam się na zakup systemu do oczyszczania powietrza. Wybrałam Therapy Air®iOn z polecenia. Efekt pracy przy pierwszym kontakcie z urządzeniem był dla mnie zaskoczeniem. W ostatnim czasie „covidu” w wielu miejscach pracują różne filtry powietrza jednak z tak „świeżym” powietrzem się nie spotkałam – chyba że w lesie. Dodatkowym argumentem przemawiającym właśnie za tym urządzeniem jest sprawdzony i zaufany producent – to nie pierwsze urządzenie, kupione w Zepter – działają wiele, wiele lat, bez zarzutu. Therapy Air®iOn ma też certyfikaty. Na przykład certyfikat GUI-LAB potwierdzający wysoką skuteczność Therapy Air®iOn w walce z wirusami, a także certyfikat: „Wyróżnienie dla produktu przyjaznego dla snu 2021”, przyznany przez Węgierskie Stowarzyszenie Snu. Taki certyfikat jest przyznawany produktom/usługom, które w sposób pośredni lub bezpośredni wzorcowo wspierają jakościowy sen.

Therapy Air®iOn ma czujnik jakości powietrza, jeśli jest dobra, filtr przechodzi w tryb czuwania, jeśli „poczuje” zanieczyszczenia uruchamia się i zwiększa obroty. Wyczuwa m.in. gaz z kuchenki. Filtr zwiększa również obroty po wietrzeniu mieszkania, wcale mnie to nie dziwi, czujniki zanieczyszczeń airly zamontowane w Zamościu wykazują duże stężenie toksycznych związków w powietrzu. Dzięki Therapy Air®iOn mam wpływ na jakość powietrza jaką oddycham przez większość dnia i mogę spać spokojnie.

TherapyAir® iOn USUWA 99,9% ZANIECZYSZCZEŃ Z POWIETRZA!

  • 6 ETAPÓW SKUTECZNEGO OCZYSZCZANIA POWIETRZA

1. Filtr antystatyczny – usuwa większe cząstki kurzu, pleśni, włosów, łupieżu i sierści.
2. Filtr antybakteryjny – usuwa pozostałe małe cząstki kurzu, bakterie ≥ 1 mikrona i pyłki.
3. Filtr HepaH13 – usuwa 99,97% cząsteczek wielkości 0,3 mikrona, pokryty antybakteryjnym materiałem organicznym zapobiega powstawaniu pleśni, usuwa pałeczki bakterii, zarodniki grzybów, drobinki kurzu i dym tytoniowym – zmniejsza ryzyko zakażenia
4. Filtr antyalergiczny – zawiera wyciąg z liści miłorzębu japońskiego pomocny w leczeniu astmy, chorób płuc i problemów z krążeniem oraz mieszankę srebra, apatytu (minerał) i środka antybakteryjnego – usuwa alergeny, bakterie i wirusy.
5. Filtr węglowy – eliminuje nieprzyjemne zapachy i toksyczne gazy.
6. Generator jonów ujemnych – jony ujemne to „witaminy z powietrza”. Jony ujemne normalizują poziom serotoniny, poprawiają odporność, jakość snu, nastrój i znacząco redukują ilość wirusów w powietrzu. Poprawiają funkcjonowanie rzęsek w drogach oddechowych, które chronią płuca przed podrażnieniami, stanami zapalnymi, przeziębieniem, grypą, astmą i chorobami wirusowymi.

źródło specyfikacji: ZEPTER

ZEPTER ZEPTER